HEMEN ARA Kayseri su tamircisi ve tesisatçısı iletişim

Kayseri Su Tamircisi

Kayseri ve ilçelerinde Su Tesisatı ve Kanalizasyon Tesisatı işleriniz için günün her saati hizmetinizdeyiz. Son teknoloji cihazlarımızla fayanslarınızı kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Tıkalı gider açma işleriniz içinde 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Deneyimli ekibimiz en son teknolojileri kullanarak çalışma yapılacak alana herhangi bir zarar vermeden cihazlar aracılığıyla su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Tıkanıklık Açma

Profesyonel ekibimiz, araç ve gereçlerimiz ile her türlü tıkanıklık sorunlarını gidermekteyiz. Ev ve iş yerlerinizde yaşanan gider tıkanıklıkları için iletişime geçiniz.

Tamirat İşleri

Kanalizasyon, klozet, musluk vb tüm su tamiri alanlarında hizmetimiz mevcuttur. Su tamirine dair tüm sorunlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Garantili Hizmet

Kayseri Tamircisi olarak tüm su tesisatı tamiri işlerinde gelişmiş tespit cihazları kullanmaktayız. Personellerimiz su tamiri ve tesisatı alanında yıllardır sektörün içerisinde olan profesyoneller kişilerden oluşmaktadır. Kayseri'de su tasisatı ve tamiri işlerini garantili olarak vermekteyiz.

TAMİRCİ ÇAĞIR Kayseri su tamircisi ve tesisatçısı iletişim

Neredeyiz?

Kılıçaslan Mah. Kızılırmak Cad. No: 36/A Melikgazi/Kayseri

YOL TARİFİ AL Akıllı telefonunuzdan navigasyonu açarak size yolu tarif eder.